Een stuk gezelliger!
Vandaag :
♔ niets op de agenda

play-off

Playoff competitie 2018

Vanaf 3 mei worden de play-offs gespeeld. Je bent ingedeeld in een poule van 6, afgeleid uit de resultaten van de Keizercompetitie. (Eindstand Keizercompetitie) (per poule in omgekeerde volgorde)

De data zijn:
3/5, 17/5, 24/5 en 31/5 en 7 juni. Mocht je op een van deze data niet kunnen, dan kun je met je tegenstander zelf afspreken om de partij in te halen op 14, 21 of 28 juni. Vergeet dus niet om je tegenstander tijdig in te lichten als je niet kunt!

Speelschema:

Ronde 1 1 – 6   2 – 5   3 – 4   3 mei
Ronde 2 6 – 4   5 – 3   1 – 2   17 mei
Ronde 3 2 – 6   3 – 1   4 – 5   24 mei
Ronde 4 6 – 5   1 – 4   2 – 3   31 mei
Ronde 5 3 – 6   4 – 2   5 – 1   7 juni
inhaalronde 1               14 juni
inhaalronde 2               21 juni
inhaalronde 3             28 juni

Let op: op donderdag 10 mei is er geen schaken i.v.m Hemelvaartsdag!

De indeling is als volgt:

Poule A:

Schaakclub Purmerend Playoff 2017 – 2018
Groep 
1
Elo 1 2 3 4 5 6 Totaal Uit Plaats
1. Rudolf Puister 1585 1  1/2 0 0 0 1 1/2 5 5
2. Perry Koopmans 1528 0 1/2  1/2  1/2 0 1 1/2 5 5
3. Kees Kerkdijk 1807  1/2 1/2 1/2  1/2 0 2 5 4
4. Rob Hählen 1772 1  1/2 1/2  1/2 0 2 1/2 5 3
5. Marc Holla 1924 1  1/2  1/2  1/2  1/2 3 5 2
6. Luc Preeker 1729 1 1 1 1  1/2 4 1/2 5 1
Gemiddelde rating: 1724

Poule B:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Plaats
1.Gerard Jongen  ½ 1 1 0  1 3 ½ 1
2.Ton Huisman  ½ –      ½   ½ 0  ½ 2 4/5/6
3.Frank Reurs 0  ½ –      0  1  ½ 2 4/5/6
4.Cor Groot 0  ½  1 –     1 0 2 3
5.Kees Pruis 1 1  0 0 –     1 3 2
6.Paul Volkers  0  ½  ½ 1 0 –     2 4/5/6

Poule C:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Plaats
1.Jaap Poel      0 0 1  0   ½ 1 ½ 6
2.Gert Kalkhoven  1     1  ½  ½  ½ 3 ½ 2
3.Peter Kniestedt 1 0      0   ½ 0 1 ½ 5
4.Henk Breeuwsma 0  ½  1     0   ½ 2 4
5.Evert Schlebaum  1  ½   ½ 1     1 4 1
6.Bert-Jan Melchers   ½  ½ 1   ½ 0     2 ½ 3

Poule D:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Plaats
1.Marloes Rogge      1  1 ½ 1   1    1
2.Geert v.d. Wal  0      0 0 0 1 1 6
3.Gerard Lonnee 0 1       ½  0 0 5
4.Hans v. Roekel ½ 1  ½     1  1 4 2
5.Rob Triep 0 1  1 0     0 2 4
6.Gerrit Honingh 0 0 1  0 1     2 3

Poule E:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Plaats
1.Joop Wickel     0 ½ ½
2.Cor ten Woude  1     0  0 1
3.Serkan Milli 1 1     1 ½ 1 1
4.Jacco v. Oostveen ½  0     1  0
5.Koen van Lankveld  1 ½ 0    
6.Wladi Goosen 0  1     1

Poule F:

Naam 3 4 5 6 Totaal Plaats
1.Bye    
2.Ingrid van Rijs     1 0 1 1 3 2
3.Onno Kok 0      0  1 0 1 4
4.Alex Romijn 1 1     1 1 4 1
5.Barry Romijn 0 0 0     0 0 5
6.Mirjam van Rijs 0 1 0 1     2 3

 

Play-off competitie 2017

standen na de 3e inhaalronde play-off

groep 1 rating  1  2  3  4  5  6 totaal plaats
1. Ton de Veij  1795  xx 1/2 1/2  0   0  0    1
2. Kees Kerkdijk  1817 1/2  xx 1/2 1/2 1/2 1/2    2
3. Paul Meijer  1711 1/2 1/2  xx  1  0  0    2
4. Frank van der Moolen  1826   1 1/2  0  xx  0  0    0
5. Rob Hählen  1788   1 1/2  1  1  xx  1/2    4    1 gedeelde 1e plaats
6. Robbert Mirani  1973   1 1/2  1  1  1/2  xx    4    1 gedeelde 1e plaats

 

groep 2 rating  1  2  3  4  5  6 totaal plaats
1. Frans Kerkhoff  1772  xx 1/2  1  0  1  0  2 1/2
2. Ties Wijnen  1720 1/2  xx  1  1  0  1  3 1/2    1
3. Ton Huisman  1506  0  0  xx  1  0 1/2   1 1/2
4. Luc Preeker  1717  1  0  0  xx  1  1    3
5. Rudolf Puister  1468  0   1  1  0  xx  1    3
6. Serkan Milli  1635  1  0 1/2  0  0  xx  1 1/2

 

groep 3 rating  1  2  3  4  5  6 totaal plaats
1. Frank Reurs  1469  xx  1   1   0  0  1    3
2. Gert Kalkhoven  1504  0  xx   1   1  1/2  1 3 1/2
3. Gerard Jongen  1328  0  0  xx 1/2  0  1  1 1/2
4. Cor Groot  1593  1  0 1/2  xx  0 1/2    2
5. Perry Koopmans  1567  1  1/2   1   1  xx  1 4 1/2    1
6. Peter Smeenk  1529  0   0   0 1/2  0  xx   1/2

 

groep 4 rating  1  2  3  4  5  6 totaal plaats
1. Foppe Reinders 1601  xx 1/2   1   1   1  0  3 1/2  SB score 6,75
2. Jaap Poel  1329 1/2  xx 1/2 1/2   1  1  3 1/2   SB score 8  —  1
3. Wladi Goosen  1509   0 1/2  xx   1   0  1  2 1/2
4. Andre Stoelendreijer  1436   0 1/2   0  xx 1/2  0    1
5. John Bond  1424   0   0   1 1/2  xx  0  1 1/2
6. Peter Kniestedt  1081   1   0   0   1   1  xx    3

 

groep 5 rating  1  2  3  4  5  6  7 totaal plaats
1. Hans van Roekel  1145  xx 1/2   0   0   1   1  0  2 1/2
2. Cor ten Woude  1104 1/2  xx  1/2   0   0   0  0    1
3. Geert van der Wal  1149   1 1/2  xx   0   1 1/2  0    3
4. Bert-Jan Melchers  1416   1  1   1  xx   1   1  0    5     1
5. Gerrit Honingh  1508  0  1   0   0  xx 1/2  1  2 1/2
6. Joop Wickel 1245  0  1 1/2   0 1/2  xx  1    3
7. Gerard Lonnee 1276  1  1    1   1   0   0  xx    4

Playoffs 2016

De standen na de laatste inhaalronde op 30 juni

Groep 1:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Uit
1.Paul Meijer 0 1/2 0 1 0 1 1/2 5
2.Ton de Veij 1 0 1 1/2 1 3 1/2 5
3.Kees Kerkdijk 1/2 1 0 0 1/2  2 5
4.Luc Preeker 1 0 1 1 1/2 3 1/2 5
5.Robbert Mirani 0 1/2 1 0 1/2 2 5
6.Rob van Someren 1 0 1/2  1/2 1/2 2 1/2 5

Ton de Veij wint groep 1 , want  SB van Ton 8,5  – SB van Luc 6,75

Groep 2:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Uit
1.Foppe Reinders 0 0 0 0 0 0 5
2.Frans Kerkhoff 1 1 0 1 0 3 5
3.Frank Reurs 1 0 0 1 0 2 5
4.Rob Hählen 1 1 1 1 0 4 5
5.Rudolf Puister 1 0 0 0 0 1 5
6.Serkan Milli 1 1 1 1 1 5 5

Serkan Milli wint groep 2

Groep 3:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Uit
1.Wim Dekker 1 0 1 1/2 0 2 1/2 5
2.Ton Huisman  0 1/2 1 1 1/2 3 5
3.Bert-Jan Melchers 1 1/2 1 1 0 3 1/2 5
4.André Stoelendreijer 0 0 0 0 0 0 5
5.Cor Groot 1/2 0 0 1 0 1 1/2 5
6.Perry Koopmans 1 1/2 1 1 1 4 1/2 5

Perry Koopmans wint groep 3

Groep 4:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Uit
1.Gert Kalkhoven 1 0 1 0  1/2 2 1/2 5
2.Yehia Aref 0 0 1 0 0 1 5
3.Gerrit Honingh 1 1 1 0 0 3 5
4.Gerard Jongen 0 0 0 1 0 1 5
5.Peter Kniestedt 1 1 1 0 1/2 3 1/2 5
6.Jaap Poel 1/2 1 1 1 1/2 4 5

Jaap Poel wint groep 4

Groep 5:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Uit
1.Vladimir Bartels 1 0  1 1 0 3 5
2.Albert Uittenbogaard 0 1  1 0 0 2 5
3.Joop Wickel 1 0 0 0 0 1 5
4.Romayn Brandsma 0 0 1 1 0 2 5
5.Gerard Lonnee 0 1 1 0 1/2 2 1/2 5
6.Evert Schlebaum 1 1 1 1 1/2 4 1/2 5

Evert Schlebaum wint groep 5

Groep 6:

Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Uit
1.Rob Triep 0 1 1 1 3 4
2.Rick Kooij 1 1 1 3 3
3.Cor ten Woude 0 0 1/2 0 1/2 4
4.Geert van der Wal 0 1/2 0 1/2 3
5.John Bond 0 0 1 1 2 4
6.

Rick Kooij wint groep 6