Schaakclub Purmerend
Keizercompetitie 2022-2023 - Ronde 3 - 29-9-2022
Locatie Wijkplein Where Start datum 8-9-2022
Plaats Triton 73, 1443 BM Purmerend Eind datum 20-4-2023
Land Nederland Pairing systeem Keizer
Organisatie Schaakclub Purmerend Scheidsrechters Bert-Jan Melchers

Nr Wit Zwart Resultaat
1 Jagerman, A. (Arnoud) Stevens, A.J. (Anton) 0−1
2 Goosen, W. (Wladimir) Romijn, A.J. (Alex) 1−0
3 Raaphorst, P.M.R. van (Ries) Schoorstra, T. (Timar) ½−½
4 Poel, J.E. (Jacob) Holla, M.J. (Marc) 0−1
5 Woude, C. ten (Cor) Romijn, B.V. (Barrie) 0−1
6 Preeker, L. (Luc) Pelt, J.A. (Hans) ½−½
7 Dekker, W. (Wim) Jongen, G.J.H. (Gerard) 1−0
8 Poland, J.J. (Jan) Kniestedt, F.P. (Peter) 0−1
9 Dijkstra, S. (Stefan) Veij, A.J. de (Ton) 0−1
10 Pruis, C.J. (Kees) Meirmans, R. (Ruben) 1−0
11 Gaeta−de Vries, F. (Flora) Wal, G. van der (Geert) 0−1
12 Smeenk, P. (Peter) Koopmans, P. (Perry) ½−½
13 Harmsen, R. (Ron) Derevianko, M. (Maxim) 1−0
14 Triep, R.M. (Rob) Reurs, F.N. (Frank) 0−1

Nr. Speler   Afw.reden
1 Dam, W.J. (Wim)   Bekerwedstrijd
2 Diepen, A.T. van (Ton)   Bekerwedstrijd
3 Gerritz, J.H. (Jacob)   Bondswedstrijd
4 Groot, C.J. (Cornelis)   Bekerwedstrijd
5 Hählen, R.M. (Rob)   Bondswedstrijd
6 Houssni, Y. (Yassine)   Geen lid < 1600
7 Kerkdijk, C. (Kees)   Bekerwedstrijd
8 Kerkhoff, F. (Frans)   Afw met bericht
9 Khripun, D. (Danyil)   Afw met bericht
10 Marques Lhorente, L. (Linda)   Afw zndr bericht
11 Meijer, P.J.S. (Paul)   Afw met bericht
12 Melchers, B.J. (Bert−Jan)   Geen partij
13 Milli, S. (Serkan)   Afw met bericht
14 Oijen, A.H.A.M. van (Arnoud)   Afw met bericht
15 Ommen, A. van (Ad)   Bekerwedstrijd
16 Oostveen, J. van (Jacco)   Bekerwedstrijd
17 Puister, R.M. (Rudolf)   Afw met bericht
18 Rijs, T. van (Tim)   Bekerwedstrijd
19 Rijs−Brands, I. van (Ingrid)   Bekerwedstrijd
20 Rogge, M. (Marloes)   Bondswedstrijd
21 Schlebaum, E. (Evert)   Afw met bericht
22 Someren, R. van (Rob)   Afw met bericht
23 Steemers, P. (Pim)   Geen lid < 1600
24 Twisk, J. van (Jacob)   Afw met bericht
25 Veenstra, S. (Sander)   Afw met bericht
26 Velpen, F. van der (Frank)   Bondswedstrijd
27 Visser, S. (Sanne)   Geen lid > 1600
28 Wijnen, M.C. (Ties)   Afw met bericht

Ronde 3
Pos Naam Score Prt W R V SRtg TPR 1 2 3
1 Stevens, A.J. (Anton) 218,0 3 2 1 0 1531 1704 1 ½ 1
2 Holla, M.J. (Marc) 198,3 2 2 0 0 1826 2408 1 . 1
3 Romijn, B.V. (Barrie) 195,0 3 2 1 0 1278 1509 1 ½ 1
4 Hählen, R.M. (Rob) 194,7 2 2 0 0 1791 2530 1 1 .
5 Goosen, W. (Wladimir) 191,0 3 2 1 0 1434 1742 1 ½ 1
6 Schoorstra, T. (Timar) 164,5 3 1 2 0 1400 1536 1 ½ ½
7 Kerkhoff, F. (Frans) 156,0 2 2 0 0 1564 2375 1 1 .
8 Gerritz, J.H. (Jacob) 146,0 1 1 0 0 1754 2521 1 . .
9 Raaphorst, P.M.R. van (Ries) 144,5 3 1 2 0 1391 1499 1 ½ ½
10 Oostveen, J. van (Jacco) 142,0 1 1 0 0 1255 1650 . 1 .
11 Kerkdijk, C. (Kees) 139,0 2 0 2 0 1716 1402 ½ ½ .
12 Ommen, A. van (Ad) 133,7 2 0 2 0 1596 1573 ½ ½ .
13 Rijs−Brands, I. van (Ingrid) 129,0 1 1 0 0 1300 2114 1 . .
14 Visser, S. (Sanne) 127,5 0 0 0 0 1851 1851 . . .
15 Melchers, B.J. (Bert−Jan) 124,0 2 1 1 0 1392 1584 1 ½ .
16 Pruis, C.J. (Kees) 122,3 1 1 0 0 1542 1676 . . 1
17 Woude, C. ten (Cor) 121,9 3 1 1 1 1119 1290 1 ½ 0
18 Dekker, W. (Wim) 120,7 3 2 0 1 1582 1644 0 1 1
19 Pelt, J.A. (Hans) 116,5 3 0 3 0 1597 1600 ½ ½ ½
20 Groot, C.J. (Cornelis) 116,5 1 0 1 0 1533 1597 . ½ .
21 Jagerman, A. (Arnoud) 114,0 3 2 0 1 1208 1439 1 1 0
22 Veij, A.J. de (Ton) 112,0 1 1 0 0 1731 2350 . . 1
23 Poel, J.E. (Jacob) 111,9 3 1 1 1 1314 1475 1 ½ 0
24 Kniestedt, F.P. (Peter) 110,9 3 2 0 1 1320 1415 0 1 1
25 Romijn, A.J. (Alex) 101,5 3 1 1 1 1527 1493 1 ½ 0
26 Preeker, L. (Luc) 99,5 3 1 1 1 1671 1677 1 0 ½
27 Milli, S. (Serkan) 98,7 2 1 0 1 1595 1573 1 0 .
28 Diepen, A.T. van (Ton) 97,0 2 1 0 1 1538 1496 0 1 .
29 Wijnen, M.C. (Ties) 95,3 1 0 1 0 1684 1716 ½ . .
30 Velpen, F. van der (Frank) 93,3 0 0 0 0 2028 2028 . . .
31 Veenstra, S. (Sander) 92,3 1 0 1 0 1549 1596 . ½ .
32 Dam, W.J. (Wim) 88,0 2 1 0 1 1243 1214 1 0 .
33 Someren, R. van (Rob) 80,9 2 1 0 1 1902 1323 0 1 .
34 Meijer, P.J.S. (Paul) 68,0 0 0 0 0 1687 1687 . . .
35 Rogge, M. (Marloes) 67,9 2 0 1 1 1642 1505 0 ½ .
36 Schlebaum, E. (Evert) 62,0 0 0 0 0 1498 1498 . . .
37 Puister, R.M. (Rudolf) 61,0 0 0 0 0 1495 1495 . . .
38 Steemers, P. (Pim) 60,0 0 0 0 0 1300 1300 . . .
39 Houssni, Y. (Yassine) 59,0 0 0 0 0 1000 1000 . . .
40 Meirmans, R. (Ruben) 57,5 3 1 0 2 876 1100 0 1 0
41 Wal, G. van der (Geert) 55,3 3 1 0 2 1220 986 0 0 1
42 Rijs, T. van (Tim) 54,0 1 0 0 1 1789 991 0 . .
43 Harmsen, R. (Ron) 52,6 3 1 0 2 1395 1266 0 0 1
44 Twisk, J. van (Jacob) 48,9 2 0 1 1 1721 1507 0 ½ .
45 Jongen, G.J.H. (Gerard) 48,7 3 1 0 2 1422 1339 0 1 0
46 Reurs, F.N. (Frank) 47,7 3 1 0 2 1554 1366 0 0 1
47 Poland, J.J. (Jan) 46,6 3 1 0 2 1255 1152 0 1 0
48 Dijkstra, S. (Stefan) 44,7 1 0 0 1 1550 931 . . 0
49 Koopmans, P. (Perry) 42,3 2 0 1 1 1514 1303 0 . ½
50 Oijen, A.H.A.M. van (Arnoud) 38,1 1 0 0 1 1000 76 . 0 .
51 Khripun, D. (Danyil) 34,3 1 0 0 1 1182 408 0 . .
52 Smeenk, P. (Peter) 27,7 3 0 1 2 1461 1216 0 0 ½
53 Gaeta−de Vries, F. (Flora) 19,2 2 0 0 2 820 761 . 0 0
54 Marques Lhorente, L. (Linda) 19,2 1 0 0 1 850 455 . 0 .
55 Derevianko, M. (Maxim) 18,4 2 0 0 2 1345 593 0 . 0
56 Triep, R.M. (Rob) 2,0 3 0 0 3 1314 591 0 0 0

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software