Schaakclub Purmerend
Rapidcompetitie 2022-2023 - Ronde 5 - 20-10-2022
Locatie Wijkplein Where Start datum 1-9-2022
Plaats Triton 73, 1443 BM Purmerend Eind datum 4-5-2023
Land Nederland Pairing systeem Keizer
Organisatie Schaakclub Purmerend Scheidsrechters Bert-Jan Melchers

Nr Wit Zwart Resultaat
1 Someren, R. van (Rob) Hopman, P. (Pieter) 0−1
2 Rogge, M. (Marloes) Poland, J.J. (Jan) 1−0
3 Velpen, F. van der (Frank) Felten, N. (Nico) 0−1
4 Romijn, A.J. (Alex) Woude, C. ten (Cor) 1−0
5 Rijs, T. van (Tim) Groot, C.J. (Cornelis) 1−0
6 Romijn, B.V. (Barrie) Schoorstra, T. (Timar) 1−0
7 Harmsen, R. (Ron) Koopmans, P. (Perry) 0−1
8 Wijnen, M.C. (Ties) Veij, A.J. de (Ton) 0−1
9 Pelt. J.A. (Hans) Reurs, F.N. (Frank) 1−0
10 Goosen, W. (Wladimir) Dekker, W. (Wim) 0−1
11 Kniestedt, F.P. (Peter) Steemers, P. (Pim) 1−0
12 Holla, M.J. (Marc) Meirmans, R. (Ruben) 1−0
13 Poel, J.E. (Jacob) Jongen, G.J.H. (Gerard) 0−1
14 Stevens, A.J. (Anton) Jagerman, A. (Arnoud) 1−0
15 Gaeta, S. (Sandro) Wal, G. van der (Geert) 1−0

Nr. Speler   Afw.reden
1 Bond, J.T.C. (John)   Afw met bericht
2 Buijten, A. (Arno)   Afw met bericht
3 Diepen, A.T. van (Ton)   Afw met bericht
4 Gaeta−de Vries, F. (Flora)   Afw met bericht
5 Gerritz, J.H. (Jacob)   Afw met bericht
6 Hählen, R.M. (Rob)   Afw met bericht
7 Kerkdijk, C. (Kees)   Afw met bericht
8 Kerkhoff, F. (Frans)   Afw met bericht
9 Khripun, D. (Danyil)   Afw met bericht
10 Marques Lhorente, L. (Linda)   Afw zndr bericht
11 Meijer, P.J.S. (Paul)   Afw met bericht
12 Preeker, L. (Luc)   Afw met bericht
13 Pruis, C.J. (Kees)   Afw met bericht
14 Puister, R.M. (Rudolf)   Afw met bericht
15 Rijs−Brands, I. van (Ingrid)   Afw met bericht
16 Schlebaum, E. (Evert)   Afw met bericht
17 Smeenk, P. (Peter)   Afw met bericht
18 Visser, S. (Sanne)   Afw met bericht

Ronde 5
Pos Naam Score Prt W R V SRtg TPR 1 2 3 4 5
1 Buijten, A. (Arno) 380,3 4 4 0 0 1894 2621 1 1 1 1 .
2 Hopman, P. (Pieter) 363,0 5 3 2 0 2349 2033 ½ 1 1 ½ 1
3 Rogge, M. (Marloes) 332,0 5 3 2 0 1642 1962 1 ½ 1 ½ 1
4 Felten, N. (Nico) 310,0 5 4 0 1 1947 1746 0 1 1 1 1
5 Romijn, A.J. (Alex) 270,3 4 3 0 1 1527 1682 1 1 0 . 1
6 Someren, R. van (Rob) 265,0 5 3 0 2 1902 1843 1 0 1 1 0
7 Diepen, A.T. van (Ton) 263,3 4 2 2 0 1538 1627 1 ½ 1 ½ .
8 Rijs, T. van (Tim) 248,8 4 2 1 1 1789 1827 1 ½ 0 . 1
9 Romijn, B.V. (Barrie) 235,9 5 3 0 2 1278 1514 1 0 1 0 1
10 Kerkhoff, F. (Frans) 233,6 4 2 1 1 1564 1602 1 ½ 0 1 .
11 Poland, J.J. (Jan) 229,0 5 2 2 1 1255 1430 1 1 ½ ½ 0
12 Groot, C.J. (Cornelis) 219,8 5 3 0 2 1530 1629 0 1 1 1 0
13 Velpen, F. van der (Frank) 219,5 5 2 1 2 2028 1899 ½ 1 1 0 0
14 Kerkdijk, C. (Kees) 217,5 4 2 1 1 1716 1799 ½ 1 0 1 .
15 Koopmans, P. (Perry) 198,9 5 3 0 2 1514 1509 1 0 1 0 1
16 Pelt. J.A. (Hans) 173,7 1 1 0 0 1609 2354 . . . . 1
17 Dekker, W. (Wim) 171,3 1 1 0 0 1582 2234 . . . . 1
18 Veij, A.J. de (Ton) 170,7 1 1 0 0 1731 2484 . . . . 1
19 Woude, C. ten (Cor) 170,4 5 2 1 2 1119 1354 1 1 ½ 0 0
20 Rijs−Brands, I. van (Ingrid) 169,2 3 2 0 1 1300 1356 0 1 1 . .
21 Kniestedt, F.P. (Peter) 166,9 5 2 1 2 1320 1504 1 ½ 0 0 1
22 Preeker, L. (Luc) 160,0 3 1 1 1 1671 1749 ½ 0 1 . .
23 Holla, M.J. (Marc) 149,8 5 2 1 2 1826 1516 0 0 1 ½ 1
24 Gerritz, J.H. (Jacob) 145,8 2 1 0 1 1754 1808 0 1 . . .
25 Schoorstra, T. (Timar) 143,7 4 2 0 2 1400 1301 . 0 1 1 0
26 Jongen, G.J.H. (Gerard) 141,6 5 2 0 3 1422 1431 1 0 0 0 1
27 Harmsen, R. (Ron) 131,6 4 1 1 2 1395 1356 1 ½ 0 . 0
28 Visser, S. (Sanne) 126,7 0 0 0 0 1851 1851 . . . . .
29 Hählen, R.M. (Rob) 125,0 0 0 0 0 1791 1791 . . . . .
30 Meijer, P.J.S. (Paul) 121,7 0 0 0 0 1687 1687 . . . . .
31 Goosen, W. (Wladimir) 118,2 5 2 0 3 1434 1237 0 1 0 1 0
32 Reurs, F.N. (Frank) 117,6 5 2 0 3 1554 1537 0 1 0 1 0
33 Stevens, A.J. (Anton) 115,5 5 2 0 3 1531 1266 0 0 0 1 1
34 Pruis, C.J. (Kees) 115,0 0 0 0 0 1542 1542 . . . . .
35 Schlebaum, E. (Evert) 113,3 0 0 0 0 1498 1498 . . . . .
36 Bond, J.T.C. (John) 112,3 4 1 1 2 1405 1428 0 0 1 ½ .
37 Puister, R.M. (Rudolf) 111,7 0 0 0 0 1495 1495 . . . . .
38 Smeenk, P. (Peter) 110,0 0 0 0 0 1461 1461 . . . . .
39 Wijnen, M.C. (Ties) 96,7 1 0 0 1 1684 931 . . . . 0
40 Steemers, P. (Pim) 84,8 1 0 0 1 1300 520 . . . . 0
41 Khripun, D. (Danyil) 84,2 4 1 0 3 1182 1106 0 1 0 0 .
42 Meirmans, R. (Ruben) 75,8 4 1 0 3 876 1146 0 0 1 . 0
43 Gaeta, S. (Sandro) 73,4 4 1 0 3 1649 1370 0 0 0 . 1
44 Poel, J.E. (Jacob) 67,0 5 1 0 4 1314 1155 0 1 0 0 0
45 Jagerman, A. (Arnoud) 63,2 5 1 0 4 1208 1066 1 0 0 0 0
46 Gaeta−de Vries, F. (Flora) 57,6 2 0 0 2 820 674 0 0 . . .
47 Marques Lhorente, L. (Linda) 20,7 3 0 0 3 1000 826 . 0 0 0 .
48 Wal, G. van der (Geert) 20,7 4 0 0 4 1220 470 0 0 0 . 0

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software