Een stuk gezelliger!
Vandaag :
♔ niets op de agenda

Voorlopige indeling Tulpentoernooi 2018

De voorlopige indeling voor de tweede editie van het Tulpentoernooi, dat op zaterdag 24 maart a.s. wordt gespeeld is: (er kunnen nog enkele deelnemers meedoen.)
Zodra we compleet zijn komt hier de definitieve indeling te staan.
We behouden ons het recht voor, om de indeling op de dag zelf nog aan te passen bij afwezigheid van spelers.

nr. Naam Voornaam Vereniging Rating Poule
1 Admiraal miquoel Chesscool 2456 A
2 Fred Slingerland Oegstgeest 80 2343 A
3 Brink Barry SCP 2323 A
4 Hopman Pieter SCP 2313 A
5 Weerd Warner Magnus 2210 A
6 Bekedam Tyro Kenn.Comb 2078 A
7 Mesman Edwyn Kenn. Comb 2053 A
8 Someren Rob, van SCP 1916 A
9 Jimmy Geboers De garde 1886 B
10 Honkoop Gilian KC 1850 B
11 Kerkdijk Kees SCP 1812 B
12 Honkoop Martin KC 1756 B
13 Omota Florin Kenn. Comb 1704 B
14 Patil Mahesh hwp 1699 B
15 Groen DAVID caissa-eenhoorn 1647 B
16 Diepen Ton, van SCP 1645 B
17 Mehnavian Afshin Waagtoren 1644 C
18 Brandsma Romeyn SCP 1643 C
19 Bookelman Max waagtoren 1629 C
20 Dekker Wim SCP 1616 C
21 Bartels Vladimir SCP 1600 C
22 Koning Sander Caïssa Eenhoorn 1592 C
23 Mlli Serkan SCP 1591 C
24 Groot Cor SCP 1579 C
25 Koopmans Perry SCP 1558 D
26 Huisman Ton SCP 1542 D
27 Pruis Kees SCP 1538 D
28 Marcelis Ronald Volewijckers 1533 D
29 Reurs Frank SCP 1508 D
30 Schlebaum Evert SCP 1493 D
31 Gaeta Sandro SCP 1486 D
32 Stevens Anton bondslid 1404 D
33 Jim Meij Jim Schaakclub De Vennep 1402 E
34 Rogge Marloes SCP 1400 E
35 Slagboom Leandro Philidor 1847 1377 E
36 Jongen Gerard SCP 1347 E
37 Kniestedt Peter SCP 1315 E
38 Jansma Dennis SCP 1290 E
39 Lonnee Gerard SCP 1254 E
40 Gaeta Flora SCP 1250 E
41 Teske Erik Paard van Ree 1140 F
42 Woude Cor, ten SCP 1106 F
43 Kooistra Marthijn Philidor 1947 949 F
44 Bartels Djio ASC 500 F
45 Nog beschikbaar 400 F
46 Nog beschikbaar 400 F
47 Nog beschikbaar 400 F
48 Nog beschikbaar 400 F

(Bij een onvolledige poule F zal het prijzengeld (naar beneden) worden aangepast.)